23 Gün oldu :(( (2 Okuyor)

Keithas

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
29
6
3
Selam arkadaşlar, ingilizce sitemde yaklaşık 125 adet %80 oranında özgün içerikler var. Ancak ilk gönderdiğimde yapım aşamasında diye onay almadı (site 19 mayısta açıldı) Ancak 21 haziranda tekrar yolladım bugündür bekliyorum hala ses soluk yok...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
ben 2 kere gönderdim yanlışlıkla tema değiştirmişim kodu bulamadık diye msj geldi düzeltim tekrar gönderdim 1 hafta sürdü. site içeriği var sayıyorum

• Beğen
Tepkiler: Keithas

Keithas

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
29
6
3
ben 2 kere gönderdim yanlışlıkla tema değiştirmişim kodu bulamadık diye msj geldi düzeltim tekrar gönderdim 1 hafta sürdü. site içeriği var sayıyorum
Hocam içerik var, bu arada tema bu, https://tr.wordpress.org/themes/colormag/ bu işlerden anlayan birinden yardım alıyorum fakat arkadaş pek bir ilgisiz. 5 günde bir dönüş yapıyor :) Sizce bu tema alır mı onay? Anlayamadım valla.

bedaze

trpinterest.com
Üye
3 Tem 2019
16
4
3
Bende 2 sefer Red aldım Red cevabı birer gün arayla gelmişti düzenleme yaptım bu sefer 10 gün oldu haala inceleniyor diyor.

• Beğen

xpx_Kral

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
5
3
3
23 gün kısa bir süre olmasa da maalesef beklenecek. Colormag pek sıkıntı çıkaracak tema değil diye biliyorum.

İletişim, gizlilik politikası gibi sayfalarınız kesinlikle olsun.

Makale sayısından öte içeriği ve uzunlukları önemli. Daha önceden 13-14 makale ile onay aldım.

• Beğen

Keithas

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
29
6
3
23 gün kısa bir süre olmasa da maalesef beklenecek. Colormag pek sıkıntı çıkaracak tema değil diye biliyorum.

İletişim, gizlilik politikası gibi sayfalarınız kesinlikle olsun.

Makale sayısından öte içeriği ve uzunlukları önemli. Daha önceden 13-14 makale ile onay aldım.
hocam daha eski bir adsense e siteyi ekledim, kodu header e ekledim tekrar başvurdum sıkıntı olur mu?

Aberat

trpinterest.com
Üye
9 Tem 2019
31
7
8
Arkadaşlar aynı mevzuyu uzun bi süre önce bende 2-3 sitemde yaşamıştım. Ama şu melet adsensenin huyu belli olmuyor. Ben sitelerimde şu taktiği deniyorum. Eğer cesaret edebilirseniz deneyin derim. Başvuruyorum 1 haftayı geçerse eğer başvuruyu iptal edip tekrar yolluyorum. Tevafuk mu diyeyim yoksa rastlantı mı bilmiyorum 2 defa bu şekilde yaptım iki ayrı sitede 1 gün sonra onay aldı. Ama sizdede aynısı olacak diye emin konuşmuyorum. Bende bu şekilde 2 defa onaylandı. bir tanesi de uzun sürünce iptal edip tekrar başvurdum 4 gün sonra onay aldı.

xpx_Kral

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
5
3
3
hocam daha eski bir adsense e siteyi ekledim, kodu header e ekledim tekrar başvurdum sıkıntı olur mu?
Yanlış anlamadıysam siteyi ilk adsense hesabından silip başka bir adsense hesabına eklemişsiniz. Bu durumda da 2 tane adsense hesabınız var uyarısı alabilirsiniz.

bedaze

trpinterest.com
Üye
3 Tem 2019
16
4
3
Arkadaşlar aynı mevzuyu uzun bi süre önce bende 2-3 sitemde yaşamıştım. Ama şu melet adsensenin huyu belli olmuyor. Ben sitelerimde şu taktiği deniyorum. Eğer cesaret edebilirseniz deneyin derim. Başvuruyorum 1 haftayı geçerse eğer başvuruyu iptal edip tekrar yolluyorum. Tevafuk mu diyeyim yoksa rastlantı mı bilmiyorum 2 defa bu şekilde yaptım iki ayrı sitede 1 gün sonra onay aldı. Ama sizdede aynısı olacak diye emin konuşmuyorum. Bende bu şekilde 2 defa onaylandı. bir tanesi de uzun sürünce iptal edip tekrar başvurdum 4 gün sonra onay aldı.
Usta başvuruyu nasıl iptal ediyoruz. Hesabı iptal edip tekrar mı hesap oluşturuyoruz

Aberat

trpinterest.com
Üye
9 Tem 2019
31
7
8
Aynı mail adresine tekrar başvuru yap. Yani başvuruyu iptal et. Merak etme siten kaliteli ise hızlı cevap gelecektir bu defa. 7 günü geçerse tekrar iptal et. Ben ilk iptalden sonra ikinci aynı mail den başvurumda 1 günde onaylandı.

bedaze

trpinterest.com
Üye
3 Tem 2019
16
4
3
Aynı mail adresine tekrar başvuru yap. Yani başvuruyu iptal et. Merak etme siten kaliteli ise hızlı cevap gelecektir bu defa. 7 günü geçerse tekrar iptal et. Ben ilk iptalden sonra ikinci aynı mail den başvurumda 1 günde onaylandı.
Mevcut hesabı iptal ettim. Dediğiniz gibi aynı mail isim ve adres bilgisi ile tekrar başvuru yaptım. İnceleniyor bakalım

Aberat

trpinterest.com
Üye
9 Tem 2019
31
7
8
büyük bir ihtimal yarına kadar yada en geç 3 güne kadar onaylanacaktır. Tabi sitede bir problem yoksa. Çünkü benimkiler hep bu şekilde onaylandı.

bedaze

trpinterest.com
Üye
3 Tem 2019
16
4
3
büyük bir ihtimal yarına kadar yada en geç 3 güne kadar onaylanacaktır. Tabi sitede bir problem yoksa. Çünkü benimkiler hep bu şekilde onaylandı.
usta dediğin gibi oldu adsense hesabını iptal ettim yeni hesap açtım 4-5 saat sonra cevap geldi . Onaylanmadı sebebi ise TOPLAMA İÇERİK bu üçüncü kez toplama içerik diyor halbuki tüm içerikleri kontrol ediyorum düzenleme yapıyorum kopya içerik yok . Kaç kere başvuru yapabiliyoruz. Bu gidişle domaini kara listeye alacak sanki.

Aberat

trpinterest.com
Üye
9 Tem 2019
31
7
8
usta dediğin gibi oldu adsense hesabını iptal ettim yeni hesap açtım 4-5 saat sonra cevap geldi . Onaylanmadı sebebi ise TOPLAMA İÇERİK bu üçüncü kez toplama içerik diyor halbuki tüm içerikleri kontrol ediyorum düzenleme yapıyorum kopya içerik yok . Kaç kere başvuru yapabiliyoruz. Bu gidişle domaini kara listeye alacak sanki.
Özelden numara yolla whatsaptan görüşelim. Ben yardımcı olmaya çalışayım sana.

bedaze

trpinterest.com
Üye
3 Tem 2019
16
4
3
Özelden numara yolla whatsaptan görüşelim. Ben yardımcı olmaya çalışayım sana.
Yardımların için teşekkür ederim . Sorunun benim yaptığım işlemlerden dolayı olduğunu anlamış olduk sayende o yuzden adsense onaylanmıyormuş. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim yardımların için.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli