[5 Kişiye Ücretsiz] Hesap Takip ve Keyword Aracı (1 Okuyor)

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
Merhaba arkadaşlar, geçen haftaya kadar Pinterest hesaplarimi Excel dosyası üzerinden yapıyordum. Uğraştırıcı olduğunu düşünüp ufak bir script yaptım. Scripte websitem üzerinden üyelikle giriyorsunuz. Herhangi bir Pinterest şifresi , apisi...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
bende exel kullanıyorum ama bu takip olayı farklı exele yine ihtiyac olacaktır. yeniyim bir sürü sorunum var. bilgi yok r10 üyelik vermio burada bilen arkadaslar cokaz veya aktif değil.. vs vs..

1 üyelikde ben alabilirim test ederiz

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
4. PM atılmıştir. Yukarıda verdiğim arkadaşlardan kullanmayacak olan varsa söylesin hakkını başka arkadaşlara verelim.

Yasin07

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
29 Tem 2019
4
1
3
hocam yer varsa bende alabilirmiyim

edit: site 10 numara olmuş gayet kullanışlı. başarılarınızın devamını diliyorm

Son düzenleme:

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
5 kişi dolmuştur arkadaşlar. Bir forumda daha 5 kişiye ücretsiz verip, kontrolleri sağladıktan sonra birkaç kişiye daha verebilirim. Böyle bir durumda tekrar burdan yazacağım.

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
5 site sonrası için safya değişitrme var onun için tek sayfada gösterme ve beni hatırla calışmıyor cok sık oturum düşüyor

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
5 site sonrası için safya değişitrme var onun için tek sayfada gösterme ve beni hatırla calışmıyor cok sık oturum düşüyor
5 hesapta bir sayfalama işini 20-30 yapacağım. Çok hesabı olanlar için zor olabiliyor.

Oturum düşme sorununu PM de konuşmuştuk. Sizden başka da herhangi birisi dile getirmedi hocam. Bu tür paneller birçoğumuzun zaman gecirdigi siteler değil. Hesapları ekler, günde 1 yada 2 defa günceller shadow var mı, pinlerde sıkıntı var mı, görüntülemeler nasıl diye bakıp çıktığımız yerler. Ama zaman bulabilirsem cookie olayını sizin için yapacağım.

bedaze

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
17
4
3
Uygunsa bende alabilir miyim özellikle keyword aramayı denemek için şu ana kadar hiç gelir elde edemedim 2 aydır uğraşıyorum :(

Yasin07

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
29 Tem 2019
4
1
3
5 hesapta bir sayfalama işini 20-30 yapacağım. Çok hesabı olanlar için zor olabiliyor.

Oturum düşme sorununu PM de konuşmuştuk. Sizden başka da herhangi birisi dile getirmedi hocam. Bu tür paneller birçoğumuzun zaman gecirdigi siteler değil. Hesapları ekler, günde 1 yada 2 defa günceller shadow var mı, pinlerde sıkıntı var mı, görüntülemeler nasıl diye bakıp çıktığımız yerler. Ama zaman bulabilirsem cookie olayını sizin için yapacağım.
hocam beni hatırla bendede çalışmıyor malesef

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
Beni hatırla kısmını yapmadim çünkü. Genel dağıtıma yada satışa sundugum bir script değil diye belirtmiştim. Ben kullaniyorken ihtiyacı olan arkadaşlar faydalansin diye konuyu açtım. Bu yüzden ufak-tefek önemsiz yerleri atladim. Eğer amacına uygunsa ufak tefek yerleri bosverin hocam :)

Yine de fırsat buldukca istenenleri yapmaya çalışacağım. Şu anki benim ihtiyacımı karsiladigi için bazı seylere açıkçası gerek duymuyorum.

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
Bazı arkadaşların istekleri oldu pmden dönüş yapamadım buradan yazayım dedim. Aşağıda yapmış olduğum bir takım değişiklikleri buraya yazıyorum. Görüntüleme farkları şu an gözükmeyebilir, 1-2 gündür pinterest görüntüleme sayısını değiştirmedi çünkü.

v.1.0.2

• Beni hatırla butonu aktif hale getirilerek, oturum süresi uzatıldı.
  • Görüntüleme sayısının bir önceki kaydedilen görüntülemeye göre değişimi hesap takip sayfasında görüntülenebilecek.
  • Mobil tasarım hataları giderildi.
v.1.0.1

• Hesap takip sayfasındaki bir sayfada gösterilen hesap adedi 20 olarak ayarlandı.(Önceden bu sayı 5'di.)
  • Pinterestin sildiği, kapattığı hesaplar için kırmızı arkaplan yapıldı.(Önceden kontrolü sağlanmıyordu.)
  • Son gönderilen pin zamanı daha okunabilir hale getirildi. (Buranın sürekli güncel olması için hesapları güncelle butonunu kullanınız.)
  • Domain eklenmeyen hesaplarınızı artık ekranda görebileceksiniz.
  • Tasarımsal birkaç hata giderildi.

• Beğen
Tepkiler: Berk

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli