[5 Kişiye Ücretsiz] Hesap Takip ve Keyword Aracı (1 Okuyor)

keremkaplan

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
5 Eyl 2019
1
0
1
Merhaba hocam. Zannedersem çok geç kaldım pinterest işi için. Rica edersem ve mümkünse bir hesap verebilir misiniz? Teşekkürler.

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
farklı tarayıcıda denedim sorun yokmuş, chromede görünmüyor
Telefondan Chrome üzerinden baktım onda da problem yok. Bilgisayardan bakmadım. Birkaç gün içinde bakar, bir probleme rastlarsam düzeltirim.

Çıkış yapıp, tekrar giriş yapıp dener misiniz bir de? Cookielerden de olma ihtimali var

murat64

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
31 Tem 2019
4
0
1
Merhabalar hocam bende yeni başladım Eğer hala mümkünse denemek isterim

tuncay_fb

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Tem 2019
18
4
3
merhaba hocam hala yer var mı bu işe daha yeni girdim denemek isterim
Merhaba, kaçırdık sanırım ?
Merhabalar hocam bende yeni başladım Eğer hala mümkünse denemek isterim

Merhaba, sizlere de site adresini ve kullanım şeklini içeren bir pm attım.

Son pm attıklarımla beraber sistemde 30'a yakın kişi oldu. Bilgileri kontrol ettiğim hesabın ( biliyorsunuz giriş yapılmadan görüntüleme bilgisi verilmiyor.) banlanması durumunda yeni bir hesap açacağım, bu sürekli hale gelecek olursa sistemdeki kişi sayısını son girenden başlayarak azaltmaya çalışacağım. Tabi bunu yapmadan mail ile bilgi veririm bir kaç gün önceden.

Böyle bir ihtimal olacağını düşünmüyorum ama yine de söylemek istedim. Eğer bu şekilde problemsiz devam ederse, peyderpey sıraya göre yeni üyelikler alabilirim. Ayrıca paralı üyelik satmadım, satmayacağım bunun için lütfen yazmayınız. İyi forumlar.

mustyyy

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Eyl 2019
9
2
3
👍🏻 başarılı bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık. eğer yer varsa bende pm almak isterim ✋🏻

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli