Adsense Günlük 3-30 TL Kesin Kazanç Taktiği ! [Garantili] (2 Okuyor)

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
Merhaba sevgili arkadaşlarım, kendi kullanmış olduğum ve 5 dk uğraşma ile 3-30 dk arası kesin kazanç sağlamış oldum taktiği satmaya karar verdim.
Kesin kazanç garantisi veriyorum. Taktiği almak için: Pm veya Skype: trkrakkus
Detaylı Bilgi İçin...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serLife

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

Son 5 Kişilik Kontenjan Kalmıştır! Daha sonrasında yayılmaması için satışı yapılmayacaktır.

Edit: Kontenjan tamamlanmıştır. Diğer satışlar 75 lira üzerinden devam edecektir.

Son düzenleme:

Nilufer

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
28 Tem 2019
4
2
3
Merhaba sevgili arkadaşlarım, kendi kullanmış olduğum ve 5 dk uğraşma ile 3-30 dk arası kesin kazanç sağlamış oldum taktiği satmaya karar verdim.

İhtiyacımız olan: Adsense onaylı site :)

- Ben 1 yıldır kullanıyorum ve banlanma ile karşılaşmadım.
-10 kişiye satışını yaptım ve bir sıkıntı çıkmadı, dediğim şekilde yapılırsa 0 banlanma.
- Eğer 5 dk yerine 30 dk uğraşılırsa 30 TL den fazla da kazanılabilir.
- 1 Aya zaten kendi parasını çıkaracaktır, ücretsiz verecektim normalde fakat herkes bilmesin diye küçük bir ücret istiyorum bu ücreti de 2 günde tekrar kazanacaksınız.

Taktik ve Taktiğin Siteye Uygulanması + Eğitimi : 60 TL

Kazanmayan kalmasın ! Kesin kazanç!

Lütfen bilgi için yazmayınız, kesin kazanç garantisi veriyorum. Taktiği almak için: Pm veya Skype: trkrakkus

• Beğen
Tepkiler: WP

Mehmet Maşa

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
7 Ağu 2019
2
1
3
illegal bir durum yoksa pm lütfen

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

İllegal bir durum yoktur, tamamen google ve adsensenin ortak bir sistemidir. Ve dediğim gibi kazanç garantisi vermekteyim, ilk 30 dk'da 3 TL kazandırmazsam ücretinizi iade edebilirim :)

sasa

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
12 Ağu 2019
4
1
1
Herhangi bir yurtdışı ip ve proxy, vpn ile adsense reklama tıklama vb değilse, adsense hesabını riske atmayacak bir taktikse ve aylık sürekli olarak gelir sağlanacaksa pm alayım lütfen ?

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

Konuda herhangi bir proxy, program, vpn, virüs,yazılım vb bir durum değildir, tamamen kendi keşfimdir. KENDİ REKLAMLARIMIZA TIKLIYORUZ. Daha fazla bilgi için konudaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

sasa

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
12 Ağu 2019
4
1
1
Wp selam, kendi reklamlarimiza tıklayıp kazanç sağlamak illegal değil mi ? Ayrıca bu şekilde nasıl adsense hesabı risk altına girmeyecek bana konuda söyledikleriniz hiç mantıklı gelmedi. Google ve adsensenin ortak sistemi Google adwords reklam sistemi. Konumuzla ve cevaplarla bir çelişki var gibi geldi. Google adwords ile reklam ile mi olacak ben konudan pek bir şey anlamadım. Detaylı bir bilgiyi pm alabilir miyim ?

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

Riske girmeyecektir, tüm ayrıntılar ince detayına kadar hesaplanmıştır. Bu şekilde bu ayın 21 inde 8. ödememi almış olacağım. Ki bu taktiği keşfeden benim. Adwords, program, proxy, vpn, yazılım, sanal sunucu, virüs, sosyal medya, pinterest vb ile yakından uzaktan alakası YOKTUR.

sasa

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
12 Ağu 2019
4
1
1
Wp, selam, Bu senin dediğin şey Palringo Adsense taktiği reklam verenin reklamına tıklarken 3-5 sayfa gezip bir kaç dakika bekleyip formları da dolduruyorsun.
Bu sistem ile nasıl hesabın ban yemiyor. Normalde adsense politikalarına aykırı bir durum. Bu şekilde bu ayın 21 inde 8. ödememi almış olacağım . Onun kanıtlarını konuda göremedim. Yani sen diyorsun ki günde 30 dk 1 saat uğraşılırsa. Günde 30 TL den ayda 900 TL adsense ile sorunsuz ödeme alınabilir ve burada website özgün spam vb olması da gerekmiyor ve adsense onaysız sitelerde de oluyor diyorsun. Adsense onayı için pekiyi bir sistem ve önerin var mı ? Adsense onayı olmazsa bu sistemden haliyle para kazanma durumu olmayacak. O konuda yardımcı oluyor musun ? Ya da bu durum adsense onay almayla da etkisi oluyor mu ? Burada aklımdakileri uzun uzun yazıyorum. Alacak olan kişilerde az çok düşündüğüm gibi düşündüğün varsayarak bu şekilde yazıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Urartu

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

Bu ayki ödememi de almış bulunmaktayım ve satışını yaptığım kişilerde sorunsuz bir şekilde ödemelerini aldılar. Banlanma riski dediklerimi yapmanız dahilinde %0 dır. Onaylı veya onaysız site fark etmiyor. Tamamen kendi keşfetmiş olduğum bir sistemdir. Konumda yer alan iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.

264

Son düzenleme:

Haaki

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
22 Ağu 2019
4
0
1
Dostum tıklama organik olarak mı geliyor ? yoksa siz yada biz mi tıklıyoruz ?

WP

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
43
24
8
Kırıkkale
www.wp2.org
  • WP

WP

Her ikiside olmakta hocam. Sistem kendi keşfimdir ve Türkiye'de sadece bu konu hakkında tüm platformlarda satış konusu olan tek kişiyim. Detaylı bilgi için konuda yer alan WhatsApp bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)