Adsenseden ban yemiştim (1 Okuyor)

Ahmetsen

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
9 Tem 2019
3
2
3
Adsenseden daha önce ban yemiştim o mail adresini aktir olarak kullanıyorum yeni adsense nasıl alabilirim arkadaşlar daha öncr ban yediğim için baska gmaille başvurmuştum biseyler yaziyodu uzun zaman oldu hatirlamiyorun bilgisi olan yazabilir mi

• Beğen
Tepkiler: poler
22 May 2019
8
2
3
İlk olarak siteni aç hocam. Sonra içerisine 10-15 tane 400 kelime ve üzeri makale ekle gizlilik politkası iletişim sayfalarını ayarlayıp başvur ilkinde red yersin 2-3 defa daha dene onaylanacaktır.

Ahmetsen

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
9 Tem 2019
3
2
3
İlk olarak siteni aç hocam. Sonra içerisine 10-15 tane 400 kelime ve üzeri makale ekle gizlilik politkası iletişim sayfalarını ayarlayıp başvur ilkinde red yersin 2-3 defa daha dene onaylanacaktır.
Daha önce ban yedim ama tekrar ret vermezler mi

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
Ban yediğin bilgisayar üzerinden yeni hesap için başvuru yaparsan onuda kapatma ihtimalleri çok yüksek.
Farklı bilgisayar ve internet bağlantısı ile gmail açıp başvuru yap. banlı adsense'a eklediğin ibanı ve adresi ekleme, farklı iban ve adresle başvuru yap.

11 Tem 2019
44
3
8
Herşey farklı olsun aynı pc yi kullanacaksan mac adresini falan değiştir modeme reset at sıfır bir tarayıcıdan gir

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)