Merhaba Pinterest Severler (1 Okuyor)

ilkay87

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
13 Ocak 2020
2
0
1
Değerli forum üyeleri hepinize selamlar,

Pinterest ile ilgili olarak birkaç aydır bir çok ingilizce makaleler okuyorum. Trafik anlamında büyük nimet olduğu aşikar.
Ben bazı yabancı web siteleri için affiliate marketing yapıyorum.

Pinterestte oluşturacağım hesapta amazondaki bazı ürünleri paylaşmak istiyorum.

Birçok forumda pinterest başlığı gördüm pintopin, sap, vs gibi terimler var.

Adsense geliri yerine pinterestten affiliate marketing için trafik çekip odaklı kazanç niyetindeyim.
Pinterestteki paylaşımlar, içerikler, kelime analizleri, etiketler için nereden başlamalı nasıl yol izlemeyeliyiz?
Bilen yardımcı olan yönlendiren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Herkese hayırlı forumlar :)

ilkay

XocTaiL

Onaylı Üye
14 Eyl 2019
45
10
8
Değerli forum üyeleri hepinize selamlar, Pinterest ile ilgili olarak birkaç aydır bir çok ingilizce makaleler okuyorum. Trafik anlamında büyük nimet olduğu aşikar. Ben bazı yabancı web siteleri için affiliate marketing yapıyorum. Pinterestte oluşturacağım hesapta amazondaki bazı ürünleri paylaşmak istiyorum. Birçok forumda pinterest başlığı gördüm pintopin, sap, vs gibi terimler var. Adsense geliri yerine pinterestten affiliate marketing için trafik çekip odaklı kazanç niyetindeyim. Pinterestteki paylaşımlar, içerikler, kelime analizleri, etiketler için nereden başlamalı nasıl yol izlemeyeliyiz? Bilen yardımcı olan yönlendiren herkese şimdiden teşekkür ederim. Herkese hayırlı forumlar :) ilkay
benimde boyle br düşüncem var aslında. karşılıklı yardımlasabiliriz :)

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
hasanli Yeni Üyeler 6
A Yeni Üyeler 3
G Site Tanıtımları 2
E Yeni Üyeler 3
P Yeni Üyeler 2