DUYURU Moderatör'ler Aranıyor! (1 Okuyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asmeransa

Konuyu Başlatan
Pin Bükücü
Yönetici
Onaylı Üye
16 May 2019
135
124
43
Yaklaşık 3 aydır hizmet veren forumumuz için yönetimde görev alacak moderatör arkadaşlar arıyoruz. Bu zorlu yolculuğa çıkarken iyi bir ekip oluşturmak ve ekibin kendi gelirini elde edebileceği bir yapı ile hem diğer forumlardan daha etkin bir yönetim yapısı geliştirmek hem de daha kaliteli içerikler üretmek için daha önce hiç bir forumda uygulanmayan bir yönetim yapısı organize etmek istiyoruz. Bu şekilde foruma emek verecek moderatör arkadaşların forum sitemizi daha iyi sahiplenmeleri ve gelir yönünden mağdur olmamalarını sağlayacağız.

Sitemiz için foruma konu girecek ve mevcut konulara cevap yazacak forum sitemiz için zaman ayırabilecek moderatörler aranmaktadır. Sitemizin tasarım ve gelişim aşamasında aktif görev alarak ilerleyen dönemlerde forumun gelirlerinden pay alacak moderatörlere ihtiyaç vardır. Forum sitemizin henüz yeni olması sebebiyle moderatör arkadaşların yönetimsel ve içerik konusundaki görevleri pek zorlayıcı değildir. Ayrıca işin başında olmamız sebebiyle bu yola beraber çıkacağımız için forumu beraber geliştirmiş olacağız ve bu durum ileride forumun gelişmesiyle birlikte bu moderatör arkadaşların erkenden aramıza katılmaları sebebiyle forum kültürüne hakim olmaları sebebiyle forumu yönetmeleri de oldukça kolay olacaktır.

Moderatörlerden Beklentilerimiz:
  • İlgili oldukları bölümlere içerik girmeleri.
  • Forum düzenini sağlamalı.
  • Forum moderasyonuna bakmaları.

    Başvurular için: @Asmeransa @61 özel mesaj atabilirsiniz.

    İlginize teşekkürler. İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
B Ücretsiz Eğitimler 3

Benzer Konular


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli