Nasıl kazanacağım (1 Okuyor)

Mixer

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
44
3
8
Çoğu yöntemi deniyorum 2 aydır hiç bişey kazanamadım nerde yanlış yapıyorum yada ne yapmam lazım tam olarak doğru bilgi verecek varmı arkadaşlar

Mixer

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
44
3
8
Onlarda klasik popüler keywordler yani ben şimdi sıfırdan tekrar başlasam ne öneririsiniz ne yapayım

28 Haz 2019
17
4
3
Hocam bende yeni girdim bu pinterest işine fakat girmeden önce çok detaylı araştırdım. Bu işin ehli olmuş insanların yazılarını çok defa okudum. Anladığım kadarıyla sitenizin tutması birazda şans işi bu yüzden çokca web sitesi açıp şansınızı arttırmalısınız. Elimde 20 almanca keyword var isterseniz onları vereyim onları bi deneyin. Ben yaklaşık 7-8 tane domain ile başladım şuan domainleri teker teker adsense onayına gönderiyorum bakalım ne olucak :)

Mixer

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
44
3
8
Hocam bende yeni girdim bu pinterest işine fakat girmeden önce çok detaylı araştırdım. Bu işin ehli olmuş insanların yazılarını çok defa okudum. Anladığım kadarıyla sitenizin tutması birazda şans işi bu yüzden çokca web sitesi açıp şansınızı arttırmalısınız. Elimde 20 almanca keyword var isterseniz onları vereyim onları bi deneyin. Ben yaklaşık 7-8 tane domain ile başladım şuan domainleri teker teker adsense onayına gönderiyorum bakalım ne olucak :)
Banada öneri gönderirsen sevinirim teşekkürler bide otopinleme mi manuel ellemi pinlemek ?

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
Yeni hesapların hitlenmesi zor oluyor ve arkadaşın dediği gibi shadow ban olayı var.
Kategori ve dil seçimi çok önemli.

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
Bizede öneri verseniz bizde faydalansak 0 tl kazanıyoruz,
Nasıl bir öneri istiyorsunuz hocam? Kategori veya dil söylediğim zaman kendime rakip çıkarmış olacağım. Hiç okyanustu denizdi herkese yeter muhabbeti yapmayalım. Türkler girdiği yerin dibini kurutuyor. Her giren 300-500 site açınca okyanus falan kalmıyor.

Mixer

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
44
3
8
Nasıl bir öneri istiyorsunuz hocam? Kategori veya dil söylediğim zaman kendime rakip çıkarmış olacağım. Hiç okyanustu denizdi herkese yeter muhabbeti yapmayalım. Türkler girdiği yerin dibini kurutuyor. Her giren 300-500 site açınca okyanus falan kalmıyor.
doğru ne diyim kendimiz denemeye devam edelim

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
doğru ne diyim kendimiz denemeye devam edelim
Sadece şunu söyliyeyim, Herkes almanca site açıyor. Bu yüzden almanca doyuma ulaştı gibi. Yeni kapanmalar olmadığı sürece yani pinterest köklü bir temizlik yapmadığı sürece para kazanmak fazlasıyla şans işi olmaya başladı. İngilizce de bile daha fazla şansın olabilir.

Asmeransa

Pin Bükücü
Yönetici
Onaylı Üye
16 May 2019
135
124
43
Dostum temel bilgilere sahip olduğunu varsayarak yazıyorum. Pinterestte en önemli husus ilk olarak niche kelimeni bulmaktır. Buda deneme yanılma ve süreklilik ile oluşur.

Kelimeni bulduktan sonra izleyeceğin yöntem düzgün panolar ile verimli bir profil oluşturmak olmalı.
Örnek vermek gerekirse;

Pano ismin ARABA
Alt kategorilerin Yarış arabaları, avrupa arabaları, eski arabalar, model arabalar diyerek ilerlemeli.

Bu şekilde en az 10-20 pano oluşturmalısın ki gelen ziyaretçi senin panona ilgi duysun. Her panoda en az 10 pin eklemeyide unutma. Panona uygun pinleri pinlemende hiç bir sakınca yok. Hepsi senin pinin olmak zorunda değil. İlk etapda kazanmak değil görüntülenmeyi arttırmaya odaklanmalısın.

• Beğen
Tepkiler: newsector

Mixer

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
44
3
8
Dostum temel bilgilere sahip olduğunu varsayarak yazıyorum. Pinterestte en önemli husus ilk olarak niche kelimeni bulmaktır. Buda deneme yanılma ve süreklilik ile oluşur.

Kelimeni bulduktan sonra izleyeceğin yöntem düzgün panolar ile verimli bir profil oluşturmak olmalı.
Örnek vermek gerekirse;

Pano ismin ARABA
Alt kategorilerin Yarış arabaları, avrupa arabaları, eski arabalar, model arabalar diyerek ilerlemeli.

Bu şekilde en az 10-20 pano oluşturmalısın ki gelen ziyaretçi senin panona ilgi duysun. Her panoda en az 10 pin eklemeyide unutma. Panona uygun pinleri pinlemende hiç bir sakınca yok. Hepsi senin pinin olmak zorunda değil. İlk etapda kazanmak değil görüntülenmeyi arttırmaya odaklanmalısın.
işte böyle bilgi lazım yani biz patates gibi home decor yardır yapıyoz

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul

Örnek vermek gerekirse;

Pano ismin ARABA

20 panoyla hesabın hitlenmesi çok olur diye düşünüyorum. hiç bir hesabım da 3 panoyu geçmedim. Tam niche bir kelimeye yüklenmekte pek mantıklı değil. Aranma hacimleri yüksek orta seviye kategorileri bulup ilerlemek lazım.

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
işte böyle bilgi lazım yani biz patates gibi home decor yardır yapıyoz
Dekorasyon, tatto ve saç kategorilerin de gösterim oluyor ama kazanca yansımıyor. Özellikle tattoo resmen ömür törpüsü. Dekorasyon ve saçta bazı alt kelimeler harici boşa kürek sallamaktan başka birşey değil. 10m+ tattoo hesabıyla 10tl gibi komik kazançlar adamı katil eder :)

• Beğen
Tepkiler: newsector

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)