??? Otomatik Görsel Özgünleştirme Eklentisi | Banlanma Riskini Azaltın ??? (1 Okuyor)

Bezos

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
16 May 2019
18
10
3
Merhabalar;

Görsel özgünleştirme diyince zaten bu işi yapan eklentiler olduğunu bildiğim herhangi ücretsiz bir eklentiyi alıp geliştirdim. Görsellere watermark + metin, parlaklık, yumuşatma, kontrast ve ayna gibi efektler ekleyerek az da olsa ban riskini azaltabilirsiniz.

Ücretsiz dağıtılan bir eklentiyi nasıl oluyorda geliştirip satabiliyorum ?

Şöyle; GPL lisansına sahip açık kaynaklı yazılımlar başkaları tarafından geliştirilebilir ve satışı yapılabilir. Ancak tekrar açık kaynaklı olarak satışa sunulabilir yani alacağınız eklenti açık kaynak kodludur ve istediğiniz kadar sitede kullanabilir yine kendiniz geliştirmeler ekleyebilirsiniz.

GPL Lisans nedir hakkında bilgi almak isterseniz link bırakıyorum.

https://tr.wikipedia.org/wiki/GNU_Genel_Kamu_Lisansı

Bu konuya açıklık getirdiğimi düşünerek devam ediyorum.

Eklenti ne işe yarıyor ?

Sitenize eklenen görsellere otomatik olarak watermark+metin, ayna,kontrast,yumuşatma ve parlaklık gibi efektler uygulayarak görsellerin yarı özgün olmasını sağlıyor pinterest tarafında az da olsa ban riskinden kurtulmuş oluyorsunuz. (wp-automatic eklentisi ile entegre çalışır)

Eklenti ayarları nasıl yapılıyor ?

Eklentiyi yüklediğinizde zaten birçok ayar otomatik geliyor sadece watermark, metin ekleyip bunları görsellerin neresine konumlanması gerektiğini seçiyorsunuz hepsi bu. (Ayarlar içinde efektleri seçemiyorsunuz her resme standart ayna,kontrast,yumuşatma ve parlaklık efektlerini rastgele ekliyor.)

Kurulum & Kullanım Videosu


Filtre uygulanmış görselEklenti görselleri

Eklenti fiyatı

75 ₺

İletişim


WhatsApp: 0544 363 8064
Skype: live:6f29f3f4e06f872d

Notlar;

-Kullanılan ücretsiz eklenti adı easy watermark'dır. Eklentinin kendinde watermark + metin ekleme özelliği vardır ekstra olarak ayna, kontrast, parlaklık, yumuşatma filtreleri eklenmiştir.
-Özgünleştirilme yapılması için görüntülerin sunucuya indirilmesi zorunludur.
-Eklentiyi istediğiniz kadar siteye kurup çalıştırabilirsiniz.
-Moderatörler konuyu inceleyebilir gerekirse konu silinir.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli