Pinterest 0 Dan başlıcağım bilgi (1 Okuyor)

reynard

trpinterest.com
Üye
3 Ağu 2019
2
0
1
arkadaşlar hepinize merhabalar iyi forumlar pinterest pintopin e başlangıç yapmadan bir kaç kafama takılan soruları sorup öyle başlamak istiyorum numaralandırarak sorayım daha net olucaktır

1-ilk olarak googlede gmail hesabım bağlı pintereste...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

reynard

trpinterest.com
Üye
3 Ağu 2019
2
0
1
Ek olarak domain ve host yurdışı lokasyon alın diyorlar veya vps
ucuz yollu domain host ve vps nereden temin ediyorsunuz

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
beklemede kalın yatırım ve eğitim hizmeti fln almayın domain ban atıyorlar hep

baydogan

trpinterest.com
Üye
27 Tem 2019
11
3
3
sipersineklik.com diye bir site gördüm pinterest'te https://tatowierung.sipersineklik.com/ diye subdomain açıp pintopin yapıyor sahibi.
Bunu bir cebe koyun.
Geçen gün bir pinterest hesabım askıya alındı, mesaj gönderdim, 2 gün sonra açıldı ve "spam hesaplar ile birlikte bazen kaliteli hesaplar da bir hata sonucu kapatılabiliyor, hesabınızı tekrar aktifleştiriyoruz, bu sorun için özür dileriz" şeklinde bir mail gönderdiler.

Ben subdomain ile pin yapmanın hem pinterest, hem de adsense için tehlikeli olduğuna ikna oldum. Tavsiyem 100 liralık bir bütçeye kıyıp adam akıllı domain almanız ve onunla adsense'e başvurmanız. Diğer türlüsü ancak günü kurtarır, ki adsense bunun için de güncelleme başlatmış, trafik kontrolü yapıyor sitelerde. Çok kazanacağım derken elinizdeki hesaptan da olmayın.

Pinterest pintopin olayına ses çıkarmıyor ama arada bir otomatiği durdurup elle girişler yapılmalı. 1 hafta pin yapıp 1 hafta beklemeli.

Yazının başında örnek verdiğim siteye ait pinterest hesabı aylık 950 bin görüntülenme alıyor, 4500 kadar pini var. Benim hesabım 10000 pinli ve aylık 6 milyon görüntülenme alıyor. Kategori aynı, pinler benzer ama rakamlar ortada. Ha ben ek olarak elle giriş yapıyorum, onun da etkisi büyük.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli