Pinterest Automatic Pin Wordpress Eklentisi v4.12.2 (1 Okuyor)

mehmet19077

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
1
0
1
Arkadaşlar eklentiyi kurdum ama pinterest hesabını nasıl bağlayıp içerikleri otomatiğe alacağım. Aktivasyon kodu girilmediği için yapamıyoruz sanırım var mı yapabilen

JustIHiggs

trpinterest.com
Yönetici
Moderatör
9 Tem 2019
69
26
18
25
Arkadaşlar eklentiyi kurdum ama pinterest hesabını nasıl bağlayıp içerikleri otomatiğe alacağım. Aktivasyon kodu girilmediği için yapamıyoruz sanırım var mı yapabilen
Mehmet merhaba ,Eklenti kullanımı için bu videoyu izlemeni tavsiye ederim. Türkçe dil değil fakat fikir sahibi olmanı sağlar diye düşünüyorum.
İzlemek için tıkla lütfen.

• Beğen
Tepkiler: mustafabosnak

mavikorku

trpinterest.com
Üye
25 Haz 2019
15
2
3
Bir sitemde kullandığım eklenti diğer sitem de çalışmıyor.. Sebebi Purchase Code olmadığından mı acaba? Çalışan yerde bir kod girmişim ama diğer sitemde olmuyor boş duruyor??

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
Wp automatic in de en güncel ve lisans sorunu olmayan sürümü varmı 2 gündür sorun yaşıyorum yeni yaptıgım sitelerde bogulma yapıyor 1 dk da yapsam 60 dk da yapsam içeri cekmesi sapıtıyor 12 ayar varsa 1 tanesi 3-5 saatte bir cekiyor hostingten dedim gittim vps aldım ondada aynı

özür varmış

Son düzenleme:

mavikorku

trpinterest.com
Üye
25 Haz 2019
15
2
3
Lisans kodu kısımı boş duruyor acaba hata vermesinin sebebi ondan mı? eklentide ?

ibrahimkurt

trpinterest.com
Üye
15 Tem 2019
1
0
1
Bu eklenti ile pin yapıldığında site linkleri eklenmemektedir? bu sorunu yaşayan var mı?

ssusar

trpinterest.com
Üye
31 Tem 2019
1
0
1
Hayırlı akşamlar. Licence kısmına "asd" yazdım active dedi. Ancak pinleme vakti gelince session siliyor ve pinleme yapmıyor. Sorun nerede olabilir arkadaşlar? tüm ayarları doğru biçimde yaptım.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)