Pinterest Banlı Domain Çözümü (3 Okuyor)

kiotho

trpinterest.com
Üye
24 May 2019
4
8
3
Öncelikle merhabalar
Size keşfettiğim bir yöntemi sunmak istiyorum
%100 çalışmakta olan ve bizzat kullandığım yöntemdir.

Normalde ücretli hizmet sunuyorlar ekmeklerine taş koyacağız ama yapacak bir şey yok maalesef çok istek oluştu...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

emreyaman24

trpinterest.com
Üye
29 May 2019
3
0
1
artık banlı domain linkleri değişmiyor bende, manuel olarak ta denedim olmuyor, sizde de aynı mı acaba?

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
bu url değiştirme işe yaramıyor şuan ama benim sorum banlı domainden 1 sup acıp aynı şekilde yönlendirme ile pin attırmak oto sosyal eklentisi ile tarif edilen ayarları yaptım 500 hatası veriyor hata yapmış olabilir ama yarın tekrar yeni bir sup acıp denicem bunun çalıştıgını dogrulaya bilecek biri varmı son günlerde tabiki

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
3.B) Social Auto Poster İle Pinleme Anlatımı

bu kısmını kesinlikle calıştıramıyorum güzel bir eklenti 2,8 üzerindeki sürümleri pintereste resim atamıyor resim hostta olsada bir türlü cözemedim bunu kaynakta yok lisanslı almak zorunda kalacaz sanki

Priapos

Carpe diem..
Üye
11 Tem 2019
47
19
8
34
istanbul
Devamlı kullandığım bir yöntem, her defasında takır takır çalışıyor. Siz nasıl yapamıyorsunuz hayret. Herşey apaçık ortadayken yapamıyorsanız, bu sektörde iyi para kazanıyorsunuz :)

Priapos

Carpe diem..
Üye
11 Tem 2019
47
19
8
34
istanbul
1 tl kazanmışlıgım yok 1500 e yakın giderim oldu. sap dakı olayı cözdüm parantez kaynaklıymış
Burada ve r10da o kadar detaylı konu var ki, hala 1 tl bile kazanmamanıza şaşıyorum. Wp automatici kur ve pinterest automatic ile pinle. Olay bu kadar basit. 1 ay önce kurduğum 10 site günlük 10 euro kazanıyor. Aç bırak kazan. Web de bugüne kadar bu kadar basit kazanma taktiği tekniği olmadı.

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
Burada ve r10da o kadar detaylı konu var ki, hala 1 tl bile kazanmamanıza şaşıyorum. Wp automatici kur ve pinterest automatic ile pinle. Olay bu kadar basit. 1 ay önce kurduğum 10 site günlük 10 euro kazanıyor. Aç bırak kazan. Web de bugüne kadar bu kadar basit kazanma taktiği tekniği olmadı.
adsense hesabında para var 150 tl kadar ama 3 domain bayram öncesi ban dalgasında banlandı ve acıldı pinterest hesapların bazıları kapandı acık olanlara link olayı yapıyorum..
ban öncesi günlük 20 tl yi gördüm 3 gün sürdü sonra ban yedim.

ztn adsense adres onayı gelmedi tl yi cekemiyorum..

hiç php bilgisi olmayınca baya zor oluyor kimse bilgi vermiyor para ile hizmet alıyorsun ona göre çok nadir bilgi paylaşan kişiler var r10 u devamlı takip ediyorum üyelik yok soru soramıyorum oraya buraya soruyoruz cevap veren olmuyor yine arada burdanda bilgi aldıgım oluyor.

2ay oldu bu işe girişeli net bir sonuc almışlıgım yok henüz. cok basit gibi geliyor bilene sorun yokken banada öyle geliyordu acıp geciyordum fakat ban işi bozdu. adsense onay olayı var üstüne 20 30 tane domainim var 4 tane onaylı onay hizmeti aldıgım halde fln uzun iş ya bilgi almak zor s3 olayını dün netleştirdim ona geciriyorum şuan hesapları inş oda patlamaz bir para kazanmadan

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)