Pinterest hesabım kapatıldı. (1 Okuyor)

Keithas

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
30
6
8
Selam arkadaşlar an itibari ile pinterest hesbım spamdan kapatıldı. Domain ban mı yemiş oldum şimdi? İitiraz edip tekrar açtırabilir miyim? Yada yeni hesapla devam edebilir miyim?

• Sad
Tepkiler: tujk

Keithas

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
30
6
8
Neden dolayı kapandı spam mı ? Eğer spamsa geri açılması çok zor :(
Aynen hocam spam :( Zaten cevap gelmiş açmayacağız diye. Ya ben ilk 1 hafta bot kullanmıştım oto like oto takip yorum gibi :D Ordan olduğunu düşünüyorum kaşındım yani ama bilsem kullanmazdım.
Banlı hesapları geri açmak çok zor be hocam
Öyle sanırım hocam, eski bir hesabım var 4 sene önce açılmış bakalım oradan devam edeceğim... Umarım buna birşey olmaz...

Keithas

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
30
6
8
Büyük ihtimal içerikten banlanmıştır.
Nasıl yani hocam, çok kişinin olmadığı (spam yapanların) bir kategoride neredeyse pinterestte hiç olmayan içerikler paylaşıyorum. Hiçbir eklenti kullanmıyorum sadece pin zamanlayıcı kullanıyorum(pinterest onaylı). Dediğim gibi hesabı ilk açtığımda oto comment oto like vs. gibi saçma botlar kullanmıştım ben ona bağlıyorum.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli