Pinterest pintopin botu, resim özgünleştirme sistemi, pin atma, resime yazı yazma satılık (1 Okuyor)

cihatg

Konuyu Başlatan
26 Kas 2019
1
0
1
- Demo isteyene özel mesaj ile atabilirim
- En önemli özelliği ise başlıksız çekmiyor hep başlıklı
- Başlığı tek tek ayırarak etiket yapıyor ve o etiketlere de pin atıyor.
- Bot resimleri özgün yapıyor. ( aynalama yapıyor, resmi tercihe göre sağa, sola ve ters çeviriyor. Ayrıca sağa veya sola çevirme derecesini ayarlayabiliyorsunuz. )
- Resimi ister orjinal boyutlu olarak isterseniz arkaplan beyaz ve siyah ekleyebilirsiniz.
-Resim boyutlarını dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz
- Resimin üzerine alt sağ, üst sağ gibi çeşitli yerlerine yazı yazabilirsiniz.
-Resmin üzerine gelen yazının arkaplan boyutunu ayarlayabilirsiniz,
-Resmin sol veya sağ kısmına dilediğiniz gibi boşluk bırakabilirsiniz
-keyword girerek çekim yapmaktadır
-ayrıca etiket girerek hangi etiketlerde gözükmesini istiyorsanız bunu sağlayabilirsiniz.
- Bot gerçekten çok güzel benim hoşuma giden bir bot oldu.

Toplamda 5 kişiye satmayı düşünüyorum ( bu 5 kişi sınır hakkımı saklı tutuyorum artadabilir çünkü önceden de farklı bir bot ( yemek tarifi ) 1 kişiye sattım sonradan isteyen oldu ama satmadım. )

Fiyat: 550 TL sınırsız sitenizde kullanabilirsiniz. Eklenti ve lisanssız şeklinde olduğu için iade yoktur

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)