Satılık 500 Adet Pinterest Hesapları (1 Okuyor)

eymipsa

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
28 Eyl 2019
11
3
3
Elimde 500 adet pinterest hesabı var toplu veya 50 - 100 şeklinde satmayı düşünüyorum, social auto bot'ların nulled versiyonları ile yada birçok yöntemle bu hesaplarla kendinize takipçi kasabilir repin attırabilirsiniz, hatta direk pin attırabilirsiniz.

İsteğe göre hesap kasıyorum, hesaplar manuel bot ile açıldığı için isterseniz her hesaba tek tek board açılabilir hairstyle,home docer vb. aklınızda bulunan projeler vb herşey için konuya mesaj bırakın.

XocTaiL

Onaylı Üye
14 Eyl 2019
22
7
3
Hayırlı satışlar,
Her hesaba 1 adet board açılıp
Api Secret ve Api ID oluşturulup teslim edilebilier mi ?

eymipsa

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
28 Eyl 2019
11
3
3
Hayırlı satışlar,
Her hesaba 1 adet board açılıp
Api Secret ve Api ID oluşturulup teslim edilebilier mi ?
Teşşekürler, evet yapılabilir hatta apileri txt içine kaydedilebilir teslim süresi uzar, fiyata ve hesap büyüklüğüne göre alışveriş yapabiliriz.

XocTaiL

Onaylı Üye
14 Eyl 2019
22
7
3
benim verdiğim board isimleri ile açılmasını istemiştim. her hesabınki farklı yani

NOT: Hesap alımı farklı biryerden gerçekleşmiştir. Pano açıyorum hesap satıyorum diye mesaj yazmayınız..

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli