Satılık sistem + Adsense (Günlük 10 TL gelir , 8 adet site) (3 Okuyor)

muratsencan

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
16 Ağu 2019
6
1
3
18.10.2019: Adsense PİN GELDİ. Pinli adsense ile verilecektir. Günlük gelir 10 TL nin üzerine çıkmıştır. 15-20 arasıdır. Ciddi alıcılar talep ederse güncel ekran görüntüsü-görüntüleri temin edilecektir. Adsensede kesinleşmiş 195 TL, bu ayki gelir (1 ekim-18 ekim( 260 küsür TL dir. YENİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ EKLENDİ

Site adresi: PM ile ciddi gördüğüm alıcılara verilecektir.

Telefonla arasanız daha makbul olur. 0541 iki dokuz dokuz üç beş dört sıfır. Gerekirse teamviewer ile telefonda sistemle ilgili web siteleri +pinterest tanıtım-anlatım yapılacaktır.
Satış Fiyatı: 1500 TL Pazarlık sünnet. (1800 den 1500 e düşürdüm)
Sitenin aylık getirisi: 190 TL Geçen ay. Bu hafta ise 64 TL.
Sitenin açılış tarihi: 22.06.2019
Kategori, sitenin içeriği nedir: Pinterest
Günlük hit sayısı: 300 - 500 arası
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 Aylık
Domain Firması: güzel hosting
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği + pinterest hesapları + Adsense (195 TL kesinleşmiş, 200 küsür bu ayki gelir) ile birlikte satılık
Hosting dahil midir: Aylık ödemesini yeni ödedim. 15 gün idare ederim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır

3 Aylık gelirine satıyorum. İçinde 260 TL bu ay ve KESİNLEŞEN 195 TL bulunan PİNLİ Adsense de yanında :)

AÇIKLAMAMI DİKKATLE OKUYUNUZ LÜTFEN :)

Merhaba arkadaşlar. 1 .site uzantılı domaine bağlı 8 adet subdomain pinterest sitemi satıyorum. Siteler subdomainlere kurulmuştur. Ana domaine pinterest domain ban riskine karşı site kurulmamıştır.Sitelerin 5 i multi wordpress şeklindedir. Yani tek wordpress paneli üzerinden 5 siteyi yönetebiliyorsunuz bilenler bilir gerekirse team ile anlatırım. Diğer 3 ü ise normal şekildedir.

Pinterest hesapları farklı farklı Chrome Portable de ve barınmakta olup Portable Chrome ler upload edilip size teslim edilecektir. Ayrıca Adsense de aynı şekilde Portable de barınmakta olup, adsense portablesi de teslim edilecektir. Pinterest hesapları daha önce shadow ban yememiştir. Bu riske karşın Pinterest hesabı açmak için Gmail satın aldım ve pinterest hesabı açarken Google ile giriş yapıp açtım. Görüşüme ve tecrübeme göre sosyal medya aracılığıyla açılan pinterest hesapları daha sağlam.

Sitelerin yanında Pinterest hesaplarıda verilecektir.

Sitelerin yanında içinde kesinleşmiş 175, kesinleşmemiş 200 küsür TL para buunan Adsense de verilecektir. Adsense pin GELMİŞTİR. olup . Yıllardır kullandığım telefon numaramı da konunun başında yazdım. Buraya da yazayım. 0541 iki dokuz dokuz üç beş dört sıfır.

18.10.2019 YENİ ADSENSE GÖRÜNTÜLERİ
https://prnt.sc/pl92ms

https://prnt.sc/pl92vf

https://prnt.sc/pl931p

https://prnt.sc/pl9363

SİZE VERİLECEKLER: 8 ayrı gösterimlerini yukarıda yazdığımpinterest hesabı (Chrome portable şeklinde) , 1 adet Adsense hesabı 230 TL bakiyeli pin yolda (Chrome portable şeklinde) 8 adet subdomaine kurulmuş pinteresst sistem.

PM istiyorsanız sorularınızla birlikte PM gönderin. Veya sorularınızı konu altından yazın ben öyle PM göndereyim.
 
Son düzenleme:

muratsencan

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
16 Ağu 2019
6
1
3
Uyarınız için tşk ederim.

ARKADAŞLAR KONU GÜNCEL. BUGÜN İTİBARIYLA PİN GELDİ VE KAZANÇLARA DAİR EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GÜNCELLENDİ.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli