Shadow BAN ÇÖZÜMÜ (1 Okuyor)

mavikorku

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
25 Haz 2019
16
2
3
Herkese selamlar, bu pinterestte shadow ban olayını nasıl geçmemiz gerek? İp değiştirdik modem resledik fakat 3 4 gün sonra shadowdan hesaplar kapanıyor?

61

trpinterest.com
Yönetici
25 Eyl 2019
12
4
3
Merhabalar,
Bir kaç gün bekleyiniz genellikle bu zamandan sonra açılıyor. (10 - 20 gün )

11 Tem 2019
70
10
8
dün başıma gelen olay benim 10 15 hesabım shadow a düşmüştü düşük gösterimlileri iptal ettim gösterimi olan hesapları beklemeye aldım onlardan 16gündür pin atılmayan hesaptan birini dün host ipsi değiştirip pin attırdım shadow düşmedi 2saat sonra dedim birde elle post atayım repin yapayım farklı bir ipden. 2 dk sonra hesap kapandı. shadowdan dönen hesabım olmadı hiç. ama denicem diger hesaplarıda bakalım neler olack.

Bakiunlu38

Onaylı Üye
3 Tem 2019
11
3
3
Açtığınız hesapları 3 Gün bekletin Shadow banlı deil ise pinleme için kullanın.
Shadow ban nasıl düşüyorsunuz anlamış deilim. Ben uğraşsam da düşemiyorum. Genelde hesap direk kapanıyor hiç shadow düşen olmadı.

11 Tem 2019
70
10
8
Açtığınız hesapları 3 Gün bekletin Shadow banlı deil ise pinleme için kullanın.
Shadow ban nasıl düşüyorsunuz anlamış deilim. Ben uğraşsam da düşemiyorum. Genelde hesap direk kapanıyor hiç shadow düşen olmadı.
şimdi aynı ip ile sayı kac bilmiyorum ama benim 50 civarı bir hesabı PA ile kullandım hesapların %90 ı shadow a düştü 3-5 hesap kaldı sadece..

direk shadow a düşen hesaplar belli aynı ipden acılan hesaplar oluyor mobil hat üzerinden acarak bunu cözerbilirsiniz.
bende iphone var usb ile itunes kurup internet alıyorum 2ci bir bilgisayara ucak modu ile ip değişiyor tavsiye ederim

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)