Shadow Ban yedim siteyi sileyimmi ? (1 Okuyor)

Mixer

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
44
3
8
10 subdomainle ilerliyordum hepsi banlanmış source yaptım pinler gözükmüyor kendi kendine geri gelirmi yoksa siteleri silip yenilerinimi açayım tekrar ban yememek için nelere dikkat etmeliyim

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
şurdan kontrol edin shadow varmı yokmu yok görünüyorsa domain ban.
3-4 gündür hep domain ban atıyorlar. şuan benim aynı domaini kullanarak hesap acabilmeyi beceremedim yada ulr değiştirmeyi arayış içindeyim.

eğer sadece shadow ise sitelerdeki cronları iptal edin zamanla gectigini söylüyorlar arada kontrol edersiniz.

Mixer

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
44
3
8
ordan sorguladım shadow banlı yazıyor cronları durdurunca pinler geri gelirmi yani

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
  • Beğen
Tepkiler: Mixer

Mezardan

trpinterest.com
Üye
28 Tem 2019
1
0
1
Shadow ban domain değişsede devam edecek. Shadow ban domain yada site kaynaklı değil Pinterest kaynaklıdır. Pinleriniz sıralamada çıkmaz. Pinlemeyi 1 hafta 10 gun durdurun düzelirse düzelir yoksa kapat yeni hesaba geç.

Mixer

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
44
3
8
Shadow ban domain değişsede devam edecek. Shadow ban domain yada site kaynaklı değil Pinterest kaynaklıdır. Pinleriniz sıralamada çıkmaz. Pinlemeyi 1 hafta 10 gun durdurun düzelirse düzelir yoksa kapat yeni hesaba geç.
Anladım hocam teşekkürler

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli