Spamın Dibine Vur 0 Banlanma Riski (2 Okuyor)

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
r10daki konuyu direk kopyalamış arkadaş yapan cok kişi var googlenin kinide acıklasalar rahatlasam deneye deneye bozacam :D

• Beğen
Tepkiler: Koçovalı

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
herşeyi yaptımda index yönlenmiyor o kodlar bozuk
değil bende öyle sanıyordum bu yüzden 1 hafta kaybım var. ordaki scrip post a yönlendirmeye yarıyor düz olarak yönlendirsen posta gitmiyor sadece yazılan url ye gidiyor.
pinleme yaptırıp kontrol edersen farkedeceksin

foxfire

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
35
9
8
değil bende öyle sanıyordum bu yüzden 1 hafta kaybım var. ordaki scrip post a yönlendirmeye yarıyor düz olarak yönlendirsen posta gitmiyor sadece yazılan url ye gidiyor.
pinleme yaptırıp kontrol edersen farkedeceksin
hadi ya bende tıklıyorum boş beyaz sayfada kalıyor diye bozuk herhalde dedim düz ana sayfaya yönlendirme yaptım.

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
BU KOD Wordpress Pinterest Automatic Eklentisi içindir SAP kullanmayı bıraktım başlık atmıyor yeni sürümde img hatası veriyor malesef kullanamıyorum. SAP taki sorunu cözen özelden veya burdan yazabilirse sevinirim
Kod:
// aws start //
$siteadres = $_SERVER["HTTP_HOST"];
$sup = "$siteadres.html";
$yol = "bucketadi.com";
$aws = "http://s3.amazonaws.com/$yol";
$pin_link = wp_pinterest_pin_link_paginate("$aws/$sup?p=".$post_id, $post->post_content, $pin_image);
// aws end //

Sadece $yol daki "buckedadi" nı s3 te actıgınız bucket adını yazın örnek abc.com içine site veya suplarınızın yönlendirmeli indexlerini atıp yayınlayın. dosyaların isimleri "supadi.abc.com.html" şeklinde olacak.

hadi bir kolaylıkta benden olsun şimdi aklıma geldi araştırıp yazdım. php bilgim yoktur. özel soru sormayın lütfen

foxfire

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
35
9
8
s3 20k istekten sonra para istiyor gerçi google da istiyor shadow ban yapmıyorsa taktik ekmek yedirir

• Beğen
Tepkiler: newsector

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
uyarı geliyor ama faturalandırma olmadı bana dün geldi misal daha önceki ayda gelmişti fatura yok ortada. ödeme yapmak istesem bile olmuyor. r10da 5$ lık vds ile ücretsiz diyorlar bilemedim işimizi görsün yeter kısmındayım..
googleyi cözemedim henüz ben
storage.googleapis.com şeklinde link alamadım malesef alsam dual çalıştırıcamda

foxfire

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
4 Tem 2019
35
9
8
google ı bende denemedim ama s3 daha mantıklı geliyor pinterest kendi sunucularıda s3 deymiş yani onu engelleyemez deniliyor.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli