⭐ Uzmanından Pinterest Hesap Satışı ⭐ Kaliteli ve Sağlam Oluşturulmuş Hesaplar ⭐ (2 Okuyor)

Pinsent

trpinterest.com
Üye
16 May 2019
14
7
3
Merhabalar;

Konuya yorum bırakan herkese denemesi için 1 adet hesap hediye edeceğim.

-Kendim için açtığım ve açmaya devam ettiğim Pinterest hesaplarının satışı yapmak istiyorum.

Hesap Özellikleri;

-Hesaplar bayan olarak...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Haaki

trpinterest.com
Üye
22 Ağu 2019
4
0
1
Dostum Shadow Ban olayına nasıl bir çözüm getirebiliriz ? Shadow yiyen hesabın iadesini yapacak mısın ?

solomon

trpinterest.com
Üye
6 Ağu 2019
3
1
3
Dostum Shadow Ban olayına nasıl bir çözüm getirebiliriz ? Shadow yiyen hesabın iadesini yapacak mısın ?
Bu konuda yenisiniz sanırım. Shadow ban yemek satıcının kontrolünde olan birşey değil.
İlk açılışta shadowlu ise satıcı hatası olur. Ama sonradan shadow yiyen hesap satıcıyı neden ilgilendirsin?

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Berk

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli