✅ V2 PANEL AÇILDI! - PİN-OKYO - Milyonlarca Özgün Resim - Oto Sistem - Tek Seferlik Ödeme 250 TL ✅ (2 Okuyor)

Tasarimix

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
4 Ağu 2019
1
0
1

DUYURULAR;
R10'da açılan "Pinler Siliniyor" durumu hakkında; Bizim sistemimizde herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır, eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız
paranızı iade ediyoruz.
Eklenen V2 Özellikleri;
1-)
Her siteye 5 adet Api bağlanacak ve toplamda 2 proxy'li hesap, 5 Api'li hesapla pinleme yaparak hitinizi 7'ye katlayabileceksiniz.
2-) Otomatik hesap açma botu aktif edilecek, alınan paket türüne göre verdiğimiz masa üstü botunda hesap açabileceksiniz.
3-) Anahtar kelime aracıyla günlük 10 adet kelimeye içerik çektirebileceksiniz.
Eklenecek V2 Özellikleri;1-) Toplu Hesap Kontrolü
2-) Saatlik pinterest hit takibi ve analizi (pintools referans alınmıştır)
3-) Domain ve Subdomain bazlı e-posta hesabı oluşturma (hesaplarınız için e-posta adresi oluşturabilir ve e-postalarınızı buradan yönetebileceksiniz)
4-) Anahtar kelime aracının 2 saatte bir sisteme aktarılması (çok yüksek kapasitede disk tedariği sağlandı.)
5-) Müşterilerin toplu olarak birlikte konuşabilecekleri fikir alışverişi yapabilecekleri sohbet sistemi
6-) Yedekli sunucu sistemi (Tüm işlemleriniz 2 sunucuya aynı anda aktarılacak ve olası bir saldırı veya sunucu probleminde yedek sunucunun devreye girmesi sağlandı)
7-) 10 farklı kolaj yapısı eklendi (istediğiniz kolaj şeklinde gönderim veya rastgele her kolaj'ı kullanabilme)
:cool: Hotjar Entegresi (Tüm kullanıcıların sayfamızda yaptığı işlemlerin videosal olarak yazılım departmanı tarafından izlenebilmesi ve bu durum üzerinden anlık müdahele sağlanması)
9-) Günlük hesap istatistiklerinin e-posta adresine gönderilmesi
10-) Referans sistemi eklenecek. Sisteme üye yaptığınız her kişiden %10 oranında komisyon alacaksınız.
11-) Rehber Sistemi (Sistemi kullanan tüm kullanıcıların 0'dan bir hesabın nasıl oluşturulacağına dair canlı olarak hesap oluşturması)
12-) Düzenli olarak video eğitim setlerinin paylaşımı, Anahtar kelimelerinin ekibimiz tarafından analizlerinin çıkarılması ve bunların bildirilmesi, Ekibimiz tarafından canlı yayınlar yapılarak hem eğitim hem destek vermeleri sağlanacaktır.
13-) Her ay sistemde belirtilen bu ay ne kazandınız bölümüne eklediğiniz adsense ekran görüntünüz ile o ay belirlenen paketin ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanması
14-) 4 Farklı Tema Seçeneği
15-) Müşterilerin sisteme bildirdiği temaların sırasıyla işleme alınarak sisteme entegrasyonu
16-) Kodsal müdahele edebileceğiniz düzenleyici (Reklam yerleşimini değiştirmek isteyen kullanıcılar için)
17-) Kısıtlı FTP üzerideki alana dosya aktarımı (txt,jpg,png,xml)
1-) Anahtar kelime aracı kısmı kişiye özel olabilecek, isteyen havuza aktarım yapacak, isteyen kendi kelimelerini koruyabilecek.
19-) Temada mobile özel reklam alanları ayarlanacak.
20-) Temada aynı PinThis'de ki gibi ilk resmin üstüne ve altına reklam alanı eklenecek.
21-) Api hesaplarını takip edeceğiniz alan yapılıyor.
22-) Site takip bölümü eklenecek, tüm siteleri bir yerden kontrol edebileceksiniz.
23-) Yeni temalar eklenecek.

İlerleyen günlerde aktif olacak diğer birkaç merak edilen özellik;
1-)
Spin ve Translate özelliği eklenecek.
2-) Repin Botu yapılacak, bu botla açılan yedek pinterest hesaplarıyla repin yapılacak.
3-) İspanyolca diline özel içerik eklenecek.
5-) İnstagram - Twitter - Facebook - Linkedin - Flickr sitelerine pinleme sistemi yapılabilir.
KAZANANLARIN YORUMLARI
OFC;1075655778' Alıntı:
Selamlar tekrardan sistemi bir süredir deniyorum çok yeni biliyorum ancak aşağıya adsense ss bırakıyorum kısa zamanda günlük döner paramı çıkarmaya başladı
https://prnt.sc/pmbt7a
MustafaK035;1075766434' Alıntı:
Arkadaşlar herkese merhaba ben pin-okyo yazılımını ilk kullananlardanım. İlk önce 5 subdomain satın aldım ve 2 subdomainde hediye aldım. 15 gün sonra sitelerim 100 150 kişi aralığında hit almaya başladı. Daha sonra 10 Sundomain daha aldım. Yaklaşık 1,5 ay oldu sitemdeyim ve sistem muazzam işliyor. Şuan hitlerim baya yükseldi ve günlük gelirim 8 tl ile 15 tl arası değişiyor. Not: (Sadece 1,5 aylık sürecinde bu şekilde gelirler gün gün artıyor.) ve o kadar yeni olması rağmen. İlerleyen günlerde bir aylık adsense raporumuda burdan yayınlıyacağım. İlk başlarda bende pek umutlu değildim ama sistem gerçekten kazandırıyor. Yabancı ülkelerden hit geldiği için TBM' de çok yüksek benim TBM lerim şuanda 0.90 ile 1.20 tl arasında değişiyor. Onur bey gerçekten çok yardımcı oluyor her soruma cevap veriyor. Onur beye ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oluyorlar. Arkadaşlar bence gönül rahatlığıyla sistemi alabilirsiniz. Fiyatlar kazanca göre bence çok yüksek değildir.

MustafaK035;1075780871' Alıntı:
arkadaşlar son 7 günlük adsense gelirimi paylaşmak istiyorum gün be gün artıyor onur bey ve ekibine çok teşekkür ederim :)

EĞER ANA DOMAİNİ YÖNLENDİREMEM DERSENİZ, SUBDOMAİN YÖNLENDİRME İLE SİTE AÇABİLİRSİNİZ, ANA DOMAİNİ YÖNLENDİRMENİZE GEREK YOK.

Her siteye illa 500 İçerik girmek zorunda değilsiniz, 200 içerikte girebilirsiniz. Sadece 100 içerikte 500.000 Adet Özgün Resim çıkıyor, yani 500.000 adet pin ediyor.

Yani buna göre site sayısını yüksek tutup, içerik sayısını az tutarak daha çok kazanabilirsiniz.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli