WordPress Automatic Plugin v3.44.0 (1 Okuyor)

mavikorku

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
25 Haz 2019
15
2
3
The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini. veriyor????

gokhan

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
13
3
3
Hosting firmamla iletişime geçip yükleme mb tini yükseltmesini istemen gerekiyor. Yeni wpsurumunde artık 2mb üstü almıyor ancak sen actirisan olur. Eğer kendi makinense rica et işte yükseltirler.

• Beğen
Tepkiler: mavikorku

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
direk kalsör olarak ftp veya dosya yöneticisi den konumlandırın bende kurulu vardı üstüne yazdırdım sürüm yükseldi

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
niye msj silemiyoruz yanlış yere yazmışım Social Auto Poster de sorunum vardı :(

stroncow

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
21 Tem 2019
2
1
3
Eklenti gündüz çalışıyordu ancak son birkaç saattir çalışmıyor ve ayrıca güncelleme gelmiş. Sebebi ne olabilir?

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
45 sürümünü kullanıyorum settings kısmından cron daki alttaki örnek satırı ordaki boşluk a kopyalayıp kayıt ederseniz kayıtlı sürüm olarak görünüyor. bu sayede cron derdinden kurtuluyor olabiliriz deneme yapmak lazım
curl https://xxxxxxxx.xyz/?wp_automatic=cron

gokhan

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
13
3
3
Memory used before running the script: 4.46MB and DB queries count:17
Processing Campaign İnstgram { 977 }
Let's post an Instagram image for the keyword:ixxxx
Please visit the plugin settings page and add the required Instagram session cookie.
Top memory used: 5.92 MB, current:4.28, DB queries count:34, Time used: 0.101 seconds

Böyle bir hata alıyorum acaba yanlış birşeymi yapıyorum beceremedim :) Bir yardımcı olurmusunuz rica etsem.

newsector

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
11 Tem 2019
66
10
8
Please visit the plugin settings page and add the required Instagram session cookie.
Top memory used: 5.92 MB, current:4.28, DB queries count:34, Time used: 0.101 seconds

Böyle bir hata alıyorum acaba yanlış birşeymi yapıyorum beceremedim :) Bir yardımcı olurmusunuz rica etsem.
buga giriyor bazen ama keyword hatası gibi bir kontrol et farklı kelime ile dene eski kelimeyi silmiyor buga girip kopyala yeniden dene

gokhan

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
9 Tem 2019
13
3
3
Arkadaşlar Yeni konu açmak istemedim bu konu üzerinden devam edeyim.

Yukarıdaki hatayı alıyordum, aslında çok basit bir şeymiş ama bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler bende araştırma yaptım nasıl olur eder, aslında kendi sitesinde bunu anlatmış biz bilemedik. Aşağıda vereceğim linkte direk anlatım yapıyor ve oradaki talimatları yaptığınızda düzelme oluyor.

http://valvepress.com/how-to-get-instagram-session-cookie/

Saygılar.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)