Yeni Başlayanlarda Bugün (1 Okuyor)

Gastara

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
24 Ağu 2019
3
0
1
Merhabalar arkadaşlar,

Pinterest hakkında çoğu konuyu okumaya çalıştım ancak bazı kısımları çözemedim sizlerden destek bekliyorum.

Daha öncelerinde youtubede spam yapmıştım adsenseye az çok hakimim ama sanırım pinterestte işler biraz farklı...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

mustyyy

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
3 Eyl 2019
9
2
3
yaklaşık olarak aynı sorular bende de mevcut :D konunun takipçisiyim :) ola ki cevaplarını bulursam da, burada paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: Gastara

thanatos1181

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
10 Eyl 2019
3
1
1
Hocam bende bu işte yeniyim ama bildiğim kadarı ile yardımcı olayım.

1- Domain uzantısı farketmiyor.
2- Blogger iftt ile belki yapabilirsiniz.
3- Başlangıç olarak adsensenin kabul edeceği bir site kurup adsense aldıktan sonra pinterest sitesine çeviriyorlar.
4- Youtube adsense sadece youtube için kullanılır ama ek olarak aynı hesaptan site başvurusu da yapabilirsin.
5- Wordpress için bedava pin atma eklentisi bulamadım maalesef.

• Beğen
Tepkiler: Gastara

kirve

trpinterest.com
Üye
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
19 Eyl 2019
3
0
1
eklentiler vasıtasıyla pinterestten kendi web sitemize yazıları ve resimleri çekme olayı yani oto pinteretteki bir fotoğrafı ve açıklamalarını kendi wordpress sitemize mi çekiyor?
bu eklentinin adı nedir acaba

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)