Yeni dil ile pinterest hikayesi (1 Okuyor)

Asmeransa

Konuyu Başlatan
Pin Bükücü
Yönetici
Onaylı Üye
16 May 2019
135
124
43
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir fransızca site üzerinde devam ediyordum yeni keşfetmiş olduğum bir dil ve kategori ile bugün itibarı ile başlangıcı yaptım. Burada ilerleyişi tam net olarak söyleyemesemde adımları sizede fikir olması ve benimde ilerleyişimi takip etmem için bu konuyu sürekli güncelleyerek devam edeceğim.

Hedefim: Site tamamen özgün ve manuel odaklı bir sistem olacak. Tek bir site üzerinden maksimum ne kadar kazanç sağlanabilir onu denemek amaçlı yola çıkıyorum. Umarım güzel getirisi olan bir proje olur.

27.05.2019 - Başlangıç
  • Kategoriye ve dile uygun keyword bir domain alındı.
  • Dile uygun sunucu alındı.
  • Wordpress Automatic Plugin, Wordpress Pinterest Automatic, Pinterest Pin It Button,
    Really Simple SSL eklentileri kuruldu.
  • Siteye 20 adet bol resimli ve bilgi verici içerik eklendi.
  • Pinterest hesabı açılıp, işletme hesabına geçilip gerekli ayarlar yapıldı.
  • Sitedeki makaleler pinlendi.
  • Adsense başvurusu yapıldı (bi ihtimal)
28.05.2019 - Giriş
  • Adsense başvurusu onaylanmadı. Gerekli uyarıları düzenleyip tekrar başvuru yapıldı.
  • Siteye 10 adet özgün içerik eklendi.
  • Eklenen makalelere özel özgün resim hazırlanıp hepsi güne yayarak pinlendi.
  • Şimdilik hesapta bi kıpırdama yok bekleyişe devam.

Son düzenleme:

Asmeransa

Konuyu Başlatan
Pin Bükücü
Yönetici
Onaylı Üye
16 May 2019
135
124
43
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir bu görüntülenmeye göre biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.

foxfire

Onaylı Üye
4 Tem 2019
35
9
8
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.
Nasıl yapıyorsunuz herşeyi denedim 1 kuruş kazanç elde edemiyorum

11 Tem 2019
70
10
8
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir bu görüntülenmeye göre biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.
manuel yani her içerigi tek tek uğraşarak yapıyorsunuz ? dogurmu anladım
wp otomatik ile alıp eldenmi geçiriyorsunuz.

adsense onay olayı site aktif pin sitesi iken verildimi

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)