Yeni dil ile pinterest hikayesi (1 Okuyor)

Asmeransa

Pin Bükücü
Yönetici
Admin
15 May 2019
113
99
28
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir fransızca site üzerinde devam ediyordum yeni keşfetmiş olduğum bir dil ve kategori ile bugün itibarı ile başlangıcı yaptım. Burada ilerleyişi tam net olarak söyleyemesemde adımları sizede fikir olması ve benimde...
Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

Asmeransa

Pin Bükücü
Yönetici
Admin
15 May 2019
113
99
28
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir bu görüntülenmeye göre biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.

foxfire

trpinterest.com
Üye
4 Tem 2019
28
8
3
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.
Nasıl yapıyorsunuz herşeyi denedim 1 kuruş kazanç elde edemiyorum

newsector

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
56
8
8
Bu hikayeyi yarıda bıraktım yoğunluktan dolayı güncelleyemedim konuyu ama 6 milyon aylık görüntülenme ve günlük 110-200 TL kazanca eriştim arkadaşlar. Şimdilik gelir bu görüntülenmeye göre biraz düşük olsa da manuel olduğu için ileriye dönük güzel getirisi olacağını düşünüyorum.
manuel yani her içerigi tek tek uğraşarak yapıyorsunuz ? dogurmu anladım
wp otomatik ile alıp eldenmi geçiriyorsunuz.

adsense onay olayı site aktif pin sitesi iken verildimi

hayat

trpinterest.com
Üye
11 Tem 2019
13
4
3
bende manuelciyim ama günlük 2 tl yi geçemedim yahu. Allah bereket versin

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli